Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcja #WspierajmyNasze

2020-08-10
Akcja #WspierajmyNasze

Propozycja wzięcia udziału w akcji #WspierajmyNasze od razu przypadła nam do gustu…

przede wszystkim widzieliśmy w tym okazję do szerzenia naszej "małej misji" - promowania w naszym społeczeństwie innego "wymiaru kawy" do jakiego jako naród jesteśmy przyzwyczajeni pijąc od lat głównie kawy przemysłowe. Te w większości charakteryzują się bardzo podobnym smakiem i aromatem - prawie zawsze wyczuwalna jest przede wszystkim intensywna goryczka... i tak też kawa w Polsce jest kojarzona - może poza nielicznymi wyjątkami - to na całe szczęście powoli się zmienia.

Chcieliśmy dotrzeć do jak największej liczy Polek i Polaków i spróbować Ich uświadomić, że kawa rzemieślnicza z wyselekcjonowanego surowca, wypalana z dużą dbałością o parametry technologiczne może smakować zupełnie inaczej i można ją pić na wiele różnych sposobów.

Już w procesie doboru ziaren przede wszystkim kierujemy się jakością uprawianej kawy, a w procesie wypalania dbając o jak najlepsze parametry wypału z kawy z różnych plantacji wydobywamy najróżniejsze nuty smakowe. Kawy, w zależności od miejsca uprawy, naturalnie posiadają takie aromaty.

Dodatkowo staramy się u naszych Klientów wzbudzić świadomość, ze alternatywne metody przygotowywania kawy pozwalają jeszcze mocniej wydobyć nuty smakowe w tle - w niektórych przypadkach kawa może smakować wręcz jak napar o kwiatowo-owocowych aromatach, naturalnie słodki, z przyjemną cytrusową kwasowością, choć oczywiście najczęściej wyczuwalne są typowe dla kaw aromaty - jednak z różną intensywnością.

Akcja promowania rodzimych produktów poza informacją o tym jak dobre mamy produkty w Polsce, niesie także duże możliwości zbudowania świadomości rodaków, że dbając i wspierając lokalny przemysł pomagają swoim bliskim zachowywać miejsca pracy, a kupując rodzime produkty wpływają na poprawę sytuacji ekonomicznej naszej gospodarki w tym jakże trudnym okresie.

Podsumowując - kupujmy nasze świetne polskie produkty i wspierajmy się w czasach kryzysu, a to niewątpliwie pozytywnie zaprocentuje w przyszłości.


Przyjemność bierze się z aromatu!!!

BeardedCoffe

 Kawa nie tylko dla brodaczyO akcji i naszym udziale możecie przeczytać - TUTAJ

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 756 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-02
Jak zawsze. Super
2024-05-11
Wszystko jest w porządku. U mnie osobiście, żeby zdobyć ocenę maksymalną, fajnie jest czymś zaskoczyć na plus - zainspirować, urozmaicić, zachęcić. Widząc jak sprawnie jesteście zorganizowani czuję, że to tylko kwestia czasu, żeby powalczyć o user experience powyżej 100%. Teraz jest solidne 100%, a to uważam za bardzo dobry wynik
pixel